Kontakty

Adresa:
Digital Park I
Einsteinova 21
851 01 Bratislava

Recepcia:
+421 2 68 68 8001
+421 2 68 68 8002
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Naša misia

Lenovo sa snaží byť spoločnosťou nového sveta, ktorá pre svojich zákazníkov vyrába ocenené osobné počítače. Pôsobíme ako spoločnosť, ktorú neobmedzujú steny alebo organizačné štruktúry a ktorá používa worldsourcing, aby využila silu inovácie v celom svojom globálnom tíme. Navrhujeme inovatívne a vzrušujúce produkty a služby, aby sme uspokojili potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

Naša vízia

Naša Lenovo vízia je vytvárať osobné zariadenia, ktoré budú inšpiráciou pre ostatných , kultúru, s ktorou sa bude stotožňovať viac a viac ľudí a stály, dôveryhodný obchod, ktorý je rešpektovaný v celom svete.  Táto vízia nás vedie v snahe o dosiahnutie nášho cieľa stať sa jednou z  najväčších  spoločností osobných technológií na svete.

Ako to dosiahneme? Odpoveďou je zameranie sa na:
   - Osobné počítače: byť na čele a byť rešpektovaný pre naše produktové inovácie a kvality.
   - Konvergencia: Viesť priemysel ako “ekosystém” zariadení, služieb a aplikácií pre súvislé spájanie ľudí  a ich kontakt
     s obsahom na webe.
   - Kultúra: Byť uznávaný ako jeden z najlepších, najdôveryhodnejších a vysoko rešpektovaných partnerov  nielen v oblasti 
     businessu ale aj ako zamestnávateľ.

 

Naša kultúra

Naša kultúra nás charakterizuje, je to naše DNA. Nazývame ju Lenovo cesta, ktorá je zložená z hodnôt, ktoré zdieľame a obchodných praktík, ktoré nasadzujeme. Lenovo cesta je stelesnená vo výroku: “ Robíme to, čo hovoríme a vlastníme to, čo robíme.”

Táto kultúra tiež poháňa náš každodenný spôsob práce s využitím nasledovných zásad:
   Plánujeme predtým ako sa zaviažeme.
   Vykonávame tak, ako sľúbime.
   Ako prvú uprednostňujeme spoločnosť.
   Postupujeme zlepšenie každý deň.

Naša kultúra je to, čo nám umožňuje stale zvyšovať latku v oblasti inovácií, oceňovaných návrhov a silnej finančnej výkonnosti.

 

Spoločnosť nového sveta

Lenovo je nový druh počítačovej firmy, ktorá vzdoruje geografickým či organizačným hraniciam v celosvetovom meradle:
Vyvýjame, vyrábame a dodávame naše výrobky na šiestich kontinentoch.
Naša globálna spoločnosť nemá len jednu podnikovú centrálu.
Náš americký generálny riaditeľ sídli v Singapure.
Náš čínsky predseda pracuje zo Severnej Karolíny.

Worldsourcing
Worldsourcing je Lenovo odpoveď na globalizáciu. Naša stratégia rozpúta silu inovácii v celom našom globálnom tíme. Worldsourcing sa dramaticky líši od outsurcingu, pôvodného modelu globalizácie. Vďaka outsourcingu sú to rozvinuté trhy, ktoré riadia inovácie, marketing a celkový manžment zatiaľ čo rozvíjajúce trhy riadia suroviny, pracovnú silu priemyselné spracovanie.  Worldsourcing znamená, že zdroje, príležitosti a nápady sa môžu nájsť kdekoľvek na svete.

Zakladáme jedinečné centrá, kde vzniká tá najvyššia hodnota. Tieto centrá nám umožňujú efektívne napĺňať potreby našich zákazníkov prostredníctvom vynikajúcich produktov. Tak môžeme tieto produkty dodávať účelne a efektívne spolu s našim dodávateľským reťazcom a logistikou.